Zapowiedzi (bannorum) 1865-1880

 




narzeczon.ego

narzeczon.ej

zapowiedź

małżeństwo zawarte lub nie

rok

liczba

liczba

nazwisko

imię

nazwisko

imię

1

2

3

1865

1

1

karski

józef

horn

wanda, wiktoria

06/01/1865

08/01/1865

16/01/1865

16/01/1865

1865

2

2

harozmarzyk

wojciech

sałach

katarzyna

08/01/1865

15/01/1865

22/01/1865

24/01/1865

1865

3

3

ambroziewicz

michał

krupa

marianna

08/01/1865

15/01/1865

22/01/1865

30/01/1865

1865

4

4

skroczek

walenty

leśniak

józefa

08/01/1865

15/01/1865

22/01/1865

24/01/1865

1865

5

5

turek

walenty

żródłowska

marianna

08/01/1865

15/01/1865

22/01/1865

30/01/1865

1865

6

6

kuchno

franciszek

chciuk

ewa

08/01/1865

15/01/1865

22/01/1865

24/01/1865

1865

7

7

sławek

mikołaj

górska

anna

08/01/1865

15/01/1865

22/01/1865

rozeszło się

1865

8

8

załucki

tomasz

oleksowicz

katarzyna

08/01/1865

15/01/1865

22/01/1865

24/01/1865

1865

9

9

woźniak

franciszek

szostak

zofia

15/01/1865

22/01/1865

29/01/1865

30/01/1865

1865

10

10

jaskoski

antoni

czernecka

antonina

15/01/1865

22/01/1865

29/01/1865

30/01/1865

1865

11

11

nowak

walenty

głowala

agnieszka

15/01/1865

22/01/1865

29/01/1865

30/01/1865

1865

12

12

krasoń

antoni

krasoń

antonina

15/01/1865

22/01/1865

29/01/1865

30/01/1865

1865

13

13

ambroziewicz

michał

krupa

marianna

15/01/1865

22/01/1865

29/01/1865

30/01/1865

1865

14

14

rękas

józef

winiarska

antonina

15/01/1865

22/01/1865

29/01/1865

30/01/1865

1865

15

15

pilecki

jakób

buchajowna

franciszka

15/01/1865

22/01/1865

29/01/1865

29/01/1865

1865

16

16

stachórski

franciszek

chruściel

antonina

22/01/1865

29/01/1865

02/02/1865

04/02/1865

1865

17

17

ambroziewicz

marcin

piwowar

jadwiga

22/01/1865

29/01/1865

02/02/1865

06/02/1865

1865

18

18

zieliński

walenty

kowalczyk


22/01/1865

29/01/1865

02/02/1865

06/02/1865

1865

19

19

turek

adam

chciuk

agnieszka

22/01/1865

29/01/1865

02/02/1865

06/02/1865

1865

20

20

krasoń

jan

dzierzek

marianna

22/01/1865

29/01/1865

02/02/1865

06/02/1865

1865

21

21

stępień

antoni

bednarczyk

katarzyna

22/01/1865

29/01/1865

02/02/1865

06/02/1865

1865

22

22

radomski

antoni

kordas

barbara

22/01/1865

29/01/1865

02/02/1865

03/02/1865

1865

23

23

rojek

mateusz

czernecka

marianna

29/01/1865

02/02/1865

05/02/1865

?

1865

24

24

piwowar

jan

ląd

marianna

29/01/1865

02/02/1865

05/02/1865

13/02/1865

1865

25

25

kuchta

tomasz

ogonowska

antonina

02/02/1865

05/02/1865

12/02/1865

20/02/1865

1865

26

26

mączka

wojciech

ląd

marianna

05/02/1865

12/02/1865

19/02/1865

19/02/1865

1865

27

27

stec

marcin

bieniek

maria

02/02/1865

05/02/1865

12/02/1865

20/02/1865

1865

28

28

samołyk

józef

sokulska

franciszka

05/02/1865

12/02/1865

19/02/1865

19/02/1865

1865

29

29

sibiga

michał

turek

maria

02/02/1865

05/02/1865

12/02/1865

20/02/1865

1865

30

30

gębala

wojciech

woźniak

marianna

02/02/1865

05/02/1865

12/02/1865

20/02/1865

1865

31

31

tokarski

jan

cieśla

marianna

05/02/1865

12/02/1865

19/02/1865

20/02/1865

1865

32

32

dzierzek

michał

wyka

marianna

11/06/1865

18/06/1865

25/06/1865

26/06/1865

1865

33

33

krupa

tomasz

sickiera

katarzyna

11/06/1865

18/06/1865

25/06/1865

26/06/1865

1865

34

34

główka

wojciech

chyta

agnieszka

11/06/1865

18/06/1865

25/06/1865

27/06/1865

1865

35

35

chciuk

walenty

kocur

zofia

11/06/1865

18/06/1865

25/06/1865

26/06/1865

1865

36

36

madej

łukasz

marc

ewa

11/06/1865

18/06/1865

25/06/1865

25/06/1865

1865

37

37

ciba

mikołaj

nowak

marianna, józefa

23/07/1865

30/07/1865

06/08/1865

17/08/1865

1865

38

38

kaczor

nikodem

turek

agnieszka

13/08/1865

15/08/1865

20/08/1865

22/08/1865

1865

39

39

rychel

paweł

kawalec

marianna

27/08/1865

03/09/1865

10/09/1865

11/09/1865

1865

40

40

kozioł

walenty

bielecka

elżbieta

10/09/1865

17/09/1865

24/09/1865

25/09/1865

1865

41

41

kusiowski

walenty

getz

marianna

08/10/1865

15/10/1865

22/10/1865

26/10/1865

1865

42

42

ambroziewicz

franciszek

mączka

katarzyna

15/10/1865

22/10/1865

29/10/1865

30/10/1865

1865

43

43

mastalerczyk

grzegorz, błażej

babiarz

agnieszka

22/10/1865

29/10/1865

01/11/1865

05/11/1865

1865

44

44

idec

wojciech

mróz

balbina

29/10/1865

01/11/1865

05/11/1865

13/11/1865

1865

45

45

sałach

michał

grudzień

łucja

12/11/1865

19/11/1865

26/11/1865

26/11/1865

1866

1

46

mączka

jan

jasnosz

wiktoria

07/01/1866

14/01/1866

21/01/1866

21/01/1866

1866

2

47

szkutnik

kazimierz

woźniak

józefa

07/01/1866

14/01/1866

21/01/1866

22/01/1866

1866

3

48

bednarz

jędrzej

kucharczyk

wiktoria

07/01/1866

14/01/1866

21/01/1866

22/01/1866

1866

4

49

krajewski

jan

amrboziewicz

marianna

14/01/1866

21/01/1866

28/01/1866

29/01/1866

1866

5

50

młynarczyk

wawrzyniec

leśniak

mrianna

14/01/1866

21/01/1866

28/01/1866

29/01/1866

1866

6

51

głąb

walenty

piwowar

józefa

14/01/1866

21/01/1866

28/01/1866

29/01/1866

1866

7

52

gola

michał

pelc

agnieszka

14/01/1866

21/01/1866

28/01/1866

29/01/1866

1866

8

53

oleksowicz

kazimierz

szpilczyńska

józefa

14/01/1866

21/01/1866

28/01/1866

30/01/1866

1866

9

54

kaczyński

maciej

stępień

katarzyna

14/01/1866

21/01/1866

28/01/1866

05/02/1866

1866

10

55

idec

franciszek

idec

marianna

14/01/1866

21/01/1866

28/01/1866

29/01/1866

1866

11

56

jaskoski

jan

bieniek

józefa

14/01/1866

21/01/1866

28/01/1866

29/01/1866

1866

12

57

paterek

franciszek

kotwica

ewa

21/01/1866

/

/

rozeszło się

1866

13

58

bednarczyk

jan

krasoń

rozalia

21/01/1866

28/01/1866

02/02/1866

05/02/1866

1866

14

59

idec

stanisław

idec

wiktoria

21/01/1866

28/01/1866

02/02/1866

05/02/1866

1866

15

60

piwowar

grzegorz

zielińska

agnieszka

21/01/1866

28/01/1866

02/02/1866

05/02/1866

1866

16

61

cygan

mikołaj

chmielowiec

marianna

21/01/1866

28/01/1866

02/02/1866

05/02/1866

1866

17

62

kawalec

franciszek

tworek

katarzyna

21/01/1866

28/01/1866

02/02/1866

03/02/1866

1866

18

63

ambroziewicz

franciszek

czernecka

mrianna

21/01/1866

28/01/1866

02/02/1866

05/02/1866

1866

19

64

myszka

marcin

tokarska

balbina

28/01/1866

02/02/1866

04/02/1866

05/02/1866

1866

20

65

woźniak

jan

koza

antonina

28/01/1866

02/02/1866

04/02/1866

05/02/1866

1866

21

66

nowak

filip

dzierzek

antonina

28/01/1866

02/02/1866

04/02/1866

05/02/1866

1866

22

67

wrzosek

michał

gilarok

zofia

28/01/1866

02/02/1866

04/02/1866

05/02/1866

1866

23

68

pietrusiński

michał

jasińska

józefa

29/04/1866

06/05/1866

10/05/1866

22/05/1866

1866

24

69

koszyczek

adam

cieśla

balbina

10/05/1866

10/05/1866

12/05/1866

28/05/1866

1866

25

70

latawiec

jędrzej

dyboś

maria

13/05/1866

20/05/1866

21/05/1866

28/05/1866

1866

26

71

trębacz

gabriel

chciuk

zofia

03/06/1866

10/06/1866

17/06/1866

18/06/1866

1866

27

72

dziura

grzegorz

latawiec

maria

03/06/1866

10/06/1866

17/06/1866

18/06/1866

1866

28

73

winiarski

feliks

krysińska

petronela

03/06/1866

10/06/1866

17/06/1866

17/06/1866

1866

29

74

tutak

kasper

idec

marianna

17/06/1866

24/06/1866

29/06/1866

09/07/1866

1866

30

75

domin

jan

tomaszewska

agnieszka

24/06/1866

29/06/1866

01/07/1866

09/07/1866

1866

31

76

bednarz

tomasz

drozd

marianna

29/06/1866

01/07/1866

07/07/1866

08/07/1866

1866

32

77

zieliński

jan

zielińska

marianna

05/08/1866

06/08/1866

12/08/1866

21/08/1866

1866

33

78

gil

leon

fietko

agnieszka

12/08/1866

15/08/1866

19/08/1866

27/08/1866

1866

34

79

kieliszek

józef

koniarz

anna

15/08/1866

19/08/1866

20/08/1866

27/08/1866

1866

35

80

tokarski

jan

mazur

anna

26/08/1866

29/08/1866

08/09/1866

17/09/1866

1866

36

81

nabrzyski

józef

małecka

antonina

23/09/1866

29/09/1866

30/09/1866

09/10/1866

1866

37

82

sławek

mikołaj

skroczek

franciszka

23/09/1866

29/09/1866

30/09/1866

09/10/1866

1866

38

83

skroczek

tomasz

zając

marianna

29/09/1866

30/09/1866

07/10/1866

15/10/1866

1866

39

84

lis

kazimierz

kucharczyk

antonina

14/10/1866

21/10/1866

28/10/1866

29/10/1866

1866

40

85

buchnat

antoni

leśniak

józefa

21/10/1866

28/10/1866

01/11/1866

13/11/1866

1866

41

86

urbański

łukasz

samołyk

antonina

28/10/1866

01/11/1866

04/11/1866

12/11/1866

1866

42

87

więckowicz

wojciech

krasoń

marianna

01/11/1866

04/11/1866

11/11/1866

19/11/1866

1866

43

88

mączka

walenty

bajda

antonina

04/11/1866

11/11/1866

18/11/1866

19/11/1866

1866

44

89

grębowiec

wawrzyniec

tomala

maria

11/11/1866

18/11/1866

25/11/1866

26/11/1866

1867

1

90

kowalczyk

kasper

mazur

ewa

13/01/1867

20/01/1867

27/01/1867

28/01/1867

1867

2

91

jurczyk

jan

karczmarczyk

wiktoria

13/01/1867

20/01/1867

27/01/1867

28/01/1867

1867

3

92

pelc

błażej

zielińska

agnieszka

13/01/1867

20/01/1867

27/01/1867

28/01/1867

1867

4

93

galas

jan

główka

franciszka

13/01/1867

20/01/1867

27/01/1867

28/01/1867

1867

5

94

samołyk

walenty

czernecka

marianna

20/01/1867

27/01/1867

02/02/1867

04/02/1867

1867

6

95

getz

jan

ziara

agnieszka

27/01/1867

02/02/1867

03/02/1867

05/02/1867

1867

7

96

cieśla

michał

szewczyk

józefa

27/01/1867

02/02/1867

03/02/1867

09/02/1867

1867

8

97

chciuk

jan

zielińska

marianna

02/02/1867

03/02/1867

10/02/1867

13/02/1867

1867

9

98

maziarz

wojciech

serafin

zofia

02/02/1867

03/02/1867

10/02/1867

11/02/1867

1867

10

99

tatasiewicz

julian, aleksander

gołębiowska

~leonora

02/02/1867

03/02/1867

10/02/1867

21/02/1867

1867

11

100

krajewski

wawrzyniec

skroczek

marianna

10/02/1867

17/02/1867

24/02/1867

25/02/1867

1867

12

101

wianecki

michał

kowalczyk

weronika

10/02/1867

17/02/1867

24/02/1867

25/02/1867

1867

13

102

potocki

wojciech

cieśla

agnieszka

10/02/1867

17/02/1867

24/02/1867

?

1867

14

103

ambroziewicz

józef

malinowska

antonina

10/02/1867

17/02/1867

24/02/1867

25/02/1867

1867

15

104

jugo

walenty

burek

antonina

10/02/1867

17/02/1867

24/02/1867

25/02/1867

1867

16

105

cubera

michał

amrboziewicz

antonina

10/02/1867

nie było

nie było

?

1867

17

106

flejzor

kajetan

sławek

zofia

10/02/1867

17/02/1867

24/02/1867

25/02/1867

1867

18

107

ziara

walenty

krzeszka

marianna

17/02/1867

24/02/1867

03/03/1867

03/03/1867

1867

19

108

jugo

józef

górska

katarzyna

17/02/1867

24/02/1867

03/03/1867

03/03/1867

1867

20

109

sikora

jan

sławek

marianna

/

/

/

/

1867

21

110

ląd

stanisław

bargiel

marianna

/

/

/

/

1867

22

111

wdowiak

walenty

adamczyk

marianna

19/05/1867

26/05/1867

30/05/1867

03/06/1867

1867

23

112

cmiera

jędrzej

karwan

katarzyna

19/05/1867

26/05/1867

30/05/1867

06/06/1867

1867

24

113

strużyk

walenty

krupa

agnieszka

/

/

/

/

1867

25

114

kucharczyk

michał

rojek

monika

19/05/1867

26/05/1867

30/05/1867

05/06/1867

1867

26

115

karwan

marcin

gróbel

katarzyna

26/05/1867

30/05/1867

02/06/1867

17/06/1867

1867

27

116

wasser

stanisław

kolano

anna

02/06/1867

09/06/1867

10/06/1867

18/06/1867

1867

28

117

ląd

kazimierz

ciska

marianna

09/06/1867

10/06/1867

16/06/1867

17/06/1867

1867

29

118

brajer

piotr, paweł

czapkowska

maria

29/06/1867

30/06/1867

07/07/1867

07/07/1867

1867

30

119

makowiec

aleksander

piotrowski

karolina, apolonia

21/07/1867

28/07/1867

04/08/1867

05/08/1867

1867

31

120

woźniak

walenty

szewczyk

joanna

21/07/1867

28/07/1867

04/08/1867

11/08/1867

1867

32

121

domin

jan

kawalec

antonina

28/07/1867

04/08/1867

06/08/1867

12/08/1867

1867

33

122

czernecki

piotr

młynarczyk

marianna

08/09/1867

15/09/1867

22/09/1867

23/09/1867

1867

34

123

paterek

jan

kułaga

agnieszka

22/09/1867

29/09/1867

06/10/1867

06/10/1867

1867

35

124

karbowniczek

jan

machaj

józefa

22/09/1867

29/09/1867

06/10/1867

07/10/1867

1867

36

125

leśniak

józef

karbowniczek

józefa

22/09/1867

29/09/1867

06/10/1867

07/10/1867

1867

37

126

jugo

jan

chodakowska

marianna

29/09/1867

06/10/1867

13/10/1867

14/10/1867

1867

38

127

kieliszek

marcin

szkutnik

józefa

29/09/1867

06/10/1867

13/10/1867

16/10/1867

1867

39

128

pająk

michał

malinowska

antonina

29/09/1867

06/10/1867

13/10/1867

14/10/1867

1867

40

129

garanty

walenty

rojtowicz

józefa

06/10/1867

13/10/1867

niedziela 19  po świątkach

21/10/1867

1867

41

130

szewczyk

jan

karczmarczyk

józefa

?

niedziela 19  po świątkach

niedziela 20  po świątkach

28/10/1867

1867

42

131

chmielowiec

adam

oleksowicz

józefa

niedziela 19  po świątkach

niedziela 20  po świątkach

wszystkich świętych

11/11/1867

1867

43

132

samołyk

tomasz

leśniak

katarzyna

niedziela 20  po świątkach

wszystkich świętych

niedziela 21  po świątkach

13/11/1867

1867

44

133

kurak

antoni

sluśarczyk

antonina

niedziela 22  po świątkach

niedziela 23  po świątkach

niedziela 24  po świątkach

24/11/1867

1867

45

134

pilecki

jakób

wydra

anastazja

niedziela 22  po świątkach

niedziela 23  po świątkach

niedziela 24  po świątkach

24/11/1867

1867

46

135

ląd

józef

samołyk

maria

niedziela 22  po świątkach

niedziela 23  po świątkach

niedziela 24  po świątkach

19/11/1867

1867

47

136

kieliszek

marcin

nieć

józefa

niedziela 22  po świątkach

niedziela 23  po świątkach

niedziela 24  po świątkach

25/11/1867

1868

1

137

zając

józef

zielińska

teresa


uroczystość 3 królów

niedziela 1 po 3 królach

13/01/1868

1868

2

138

tutak

antoni

główka

zofia


uroczystość 3 królów

niedziela 1 po 3 królach

13/01/1868

1868

3

139

woźniak

walenty

trębacz

franciszka


uroczystość 3 królów

niedziela 1 po 3 królach

13/01/1868

1868

4

140

cubera

michał

lis

józefa

niedziela 1 po 3 królach

niedziela 2 po 3 królach

niedziela 3 po 3 królach

29/01/1868

1868

5

141

stachowicz

franciszek

jamrozowicz

antonina

niedziela 1 po 3 królach

niedziela 2 po 3 królach

niedziela 3 po 3 królach

rozeszło się

1868

6

142

piwowar

jędrzej

sławek

maria

niedziela 1 po 3 królach

niedziela 2 po 3 królach

niedziela 3 po 3 królach

27/01/1868

1868

7

143

rajtar

grzegorz

świca

zofia

niedziela 1 po 3 królach

niedziela 2 po 3 królach

niedziela 3 po 3 królach

27/01/1868

1868

8

144

lisowski

teofil

tokarska

maria

niedziela 1 po 3 królach

niedziela 2 po 3 królach

niedziela 3 po 3 królach

29/01/1868

1868

9

145

kieliszek

jan

zając

antonina

niedziela 1 po 3 królach

niedziela 2 po 3 królach

niedziela 3 po 3 królach

/

1868

10

146

nieć

michał

bieniek

józefa

niedziela 1 po 3 królach

niedziela 2 po 3 królach

niedziela 3 po 3 królach

03/02/1868

1868

11

147

orlik

łukasz

stec

apolonia

niedziela 1 po 3 królach

niedziela 2 po 3 królach

niedziela 3 po 3 królach

29/01/1868

1868

12

148

chciuk

antoni

nabrzyska

antonina

niedziela 2 po 3 królach

niedziela 3 po 3 królach

gromnica

03/02/1868

1868

13

149

paterek

franciszek

kułaga

franciszka

niedziela 2 po 3 królach

niedziela 3 po 3 królach

gromnica

02/02/1868

1868

14

150

kuchno

jędrzej

jakubik

antonina

niedziela 2 po 3 królach

niedziela 3 po 3 królach

gromnica

04/02/1868

1868

15

151

chmielowiec

kazimierz

cieśla

agnieszka

niedziela 2 po 3 królach

niedziela 3 po 3 królach

gromnica

10/02/1868

1868

16

152

karwan

jan

bieniek

maria

niedziela 2 po 3 królach

niedziela 3 po 3 królach

gromnica

03/02/1868

1868

17

153

turek

antoni

stec

franciszka

niedziela 2 po 3 królach

niedziela 3 po 3 królach

gromnica

03/02/1868

1868

18

154









1868

19

155









1868

20

156









1868

21

157









1868

22

158

koszyczek

franciszek

banasik

zofia

niedziela 3 po 3 królach

gromnica

niedziela starozapustna

10/02/1868

1868

23

159

sławek

adam

madaj

anna

niedziela 3 po 3 królach

gromnica

niedziela starozapustna

24/02/1868

1868

24

160

bosak

józef

dziura

maria

niedziela 3 po 3 królach

gromnica

niedziela starozapustna

10/02/1868

1868

25

161

strużyk

walenty

krupa

agnieszka

niedziela 3 po 3 królach

gromnica

niedziela starozapustna

10/02/1868

1868

26

162

wargala

jakób

szwałek

antonina

niedziela 3 po 3 królach

gromnica

niedziela starozapustna

10/02/1868

1868

27

163

leśniak

walenty

machaj

antonina

niedziela 3 po 3 królach

gromnica

niedziela starozapustna

10/02/1868

1868

28

164

krasuń

walenty

gajda

maria

niedziela 3 po 3 królach

gromnica

niedziela starozapustna

10/02/1868

1868

29

165

dzierzyk

ludwik

krasuń

maria

niedziela 3 po 3 królach

gromnica

niedziela starozapustna

10/02/1868

1868

30

166

bednarczyk

antoni

bednarczyk

julia

niedziela 3 po 3 królach

gromnica

niedziela starozapustna

10/02/1868

1868

31

167

pająk

piotr

warzoszek

zofia

niedziela 3 po 3 królach

gromnica

niedziela starozapustna

11/02/1868

1868

32

168

młynarczyk

kazimierz

szewczyk

katarzyna

gromnica

niedziela starozapustna

niedziela mięsopustna

24/02/1868

1868

33

169

ostrowski

jędrzej

karbowniczek

teresa

gromnica

niedziela starozapustna

niedziela mięsopustna

17/02/1868

1868

34

170

dzierzyk

karol

mączka

antonina

gromnica

niedziela starozapustna

niedziela mięsopustna

17/02/1868

1868

35

171

idec

wojciech

paterek

katarzyna

gromnica

niedziela starozapustna

niedziela mięsopustna

17/02/1868

1868

36

172

idec

mikołaj

nowak

franciszka

gromnica

niedziela starozapustna

niedziela mięsopustna

/

1868

37

173

jakubik

jan


ludwika

niedziela 2 po wielkanoc.

niedziela 3 po wielkanoc.

niedziela 4 po wielkanoc.

rozeszło się

1868

38

174

paterek

antoni

gasiorowska

agata

niedziela 2 po wielkanoc.

niedziela 3 po wielkanoc.

niedziela 4 po wielkanoc.

19/05/1868

1868

39

175

jakubik

jan

dołęga

agnieszka

niedziela 2 po wielkanoc.

niedziela 3 po wielkanoc.

niedziela 4 po wielkanoc.

12/05/1868

1868

40

176

bieniek

jakób


teresa

niedziela 6 po wielkanoc.

niedziela świątki

poniedzałek świątki

07/06/1868

1868

41

177

nowak

mikołaj

?

łucja

niedziela 8 po świat

niedziela 9 po świat

niedziela 10 po świat

11/08/1868

1868

42

178

idec

mikołaj

wieczorek

agnieszka

niedziela 9 po świat

niedziela 10 po świat

niedziela 11 po świat

24/08/1868

1868

43

179

tatasiewicz

erazm

gołębiowska

ludwika

?

niedziela 11 po świat

niedziela 12 po świat

08/09/1868

1868

44

180

fietko

mikołaj

złotek

antonina

niedziela 12 po świat

niedziela 13 po świat

niedziela 14 po świat

07/09/1968

1868

45

181

bednarz

jędrzej

skroczek

maria

niedziela 20 po świat

niedziela 21 po świat

niedziela 22 po świat

rozeszło się

1868

46

182

karwan

kazimierz

tomala

maria

niedziela 20 po świat

niedziela 21 po świat

niedziela 22 po świat

09/11/1868

1868

47

183

jaskoski

jan

nieć

józefa

niedziela 20 po świat

niedziela 21 po świat

niedziela 22 po świat

07/11/1868

1868

48

184

gancarz

michał

rajtar

katarzyna

niedziela 21 po świat

niedziela 22 po świat

niedziela 23 po świat

10/11/1868

1868

49

185

oleksowicz

kazimierz

marchewka

maria

niedziela 21 po świat

niedziela 22 po świat

niedziela 23 po świat

09/11/1868

1868

50

186

gajda

walenty

krasuń

katarzyna

niedziela 22 po świat

niedziela 23 po świat

niedziela 24 po świat

16/11/1868

1868

51

187

madej

kazimierz

kuchno

maria

niedziela 22 po światach

niedziela 23 po światach

niedziela 24 po światach

16/11/1868

1868

52

188

chciuk

walenty

sagan

zofia

niedziela 22 po światach

niedziela 23 po światach

niedziela 24 po światach

07/01/1869

1868

53

189

pelc

konstanty

swieca

maria

niedziela 22 po światach

niedziela 23 po światach

niedziela 24 po światach

16/11/1868

1869

1

190

dominek

wojciech

zając

maria

niedziela po nowym roku

uroczystość 3 królów

niedziela 1 po 3 królach

19/01/1869

1869

2

191

zając

mikołaj

jamrozowicz

antonina

uroczystość 3 królów

niedziela 1 po 3 królach

niedziela 2 po 3 królach

19/01/1869

1869

3

192

kieliszek

jan

piwowar

franciszka

uroczystość 3 królów

niedziela 1 po 3 królach

niedziela 2 po 3 królach

19/01/1869

1869

4

193

giec

leopold

biernat

franciszka

uroczystość 3 królów

niedziela 1 po 3 królach

niedziela 2 po 3 królach

19/01/1869

1869

5

194

krzeszowski

wojciech

puka

maria

uroczystość 3 królów

niedziela 1 po 3 królach

niedziela 2 po 3 królach

19/01/1869

1869

6

195

zieliński

walenty

sławek

katarzyna

niedziela 1 po 3 królach

niedziela 2 po 3 królach

niedziela starozapustna

25/01/1869

1869

7

196

jugo

piotr

szkutnik

maria

niedziela 1 po 3 królach

niedziela 2 po 3 królach

niedziela starozapustna

/

1869

8

197

adam

walenty

krupa

jadwiga

niedziela 1 po 3 królach

niedziela 2 po 3 królach

niedziela starozapustna

25/01/1869

1869

9

198

cieśla

grzegorz

bekiesz

agnieszka

niedziela 1 po 3 królach

niedziela 2 po 3 królach

niedziela starozapustna

rozeszło się

1869

10

199

paterek

franciszek

idec

antonina

niedziela 1 po 3 królach

niedziela 2 po 3 królach

niedziela starozapustna

/

1869

11

200

sibiga

jędrzej

bielecka

zofia

niedziela 1 po 3 królach

niedziela 2 po 3 królach

niedziela starozapustna

25/01/1869

1869

12

201

sibiga

jan

kida

antonina

niedziela 1 po 3 królach

niedziela 2 po 3 królach

niedziela starozapustna

25/01/1869

1869

13

202

sachacki

piotr

cieśla

maria

niedziela 1 po 3 królach

niedziela 2 po 3 królach

niedziela starozapustna

25/01/1869

1869

14

203

gimpel

piotr

bielecka

zofia

niedziela 2 po 3 królach

niedziela starozapustna

niedziela mięsopustna

03/02/1869

1869

15

204

banasik

adam

cieśla

emilia

niedziela 2 po 3 królach

niedziela starozapustna

niedziela mięsopustna

03/02/1869

1869

16

205

pastuszak

jan

gul

katarzyna

niedziela 2 po 3 królach

niedziela starozapustna

niedziela mięsopustna

rozeszło się

1869

17

206

jakubik

jan

mączka

maria

niedziela 2 po 3 królach

niedziela starozapustna

niedziela mięsopustna

03/02/1869

1869

18

207

korga

wojciech

grębowiec

zofia

niedziela 2 po 3 królach

niedziela starozapustna

niedziela mięsopustna

08/02/1869

1869

19

208

kupczyk

jan

tabor

agnieszka

niedziela 2 po 3 królach

niedziela starozapustna

niedziela mięsopustna

03/02/1869

1869

20

209

lis

michał

krupa

maria

niedziela 2 po 3 królach

niedziela starozapustna

niedziela mięsopustna

03/02/1869

1869

21

210

giec

walenty

zielińska

ewa

niedziela starozapustna

niedziela mięsopustna

gromnica

03/02/1869

1869

22

211

głowala

jan

nowak

franciszka

niedziela starozapustna

niedziela mięsopustna

gromnica

03/02/1869

1869

23

212

tworzydło

seweryn

mączka

maria

niedziela starozapustna

niedziela mięsopustna

gromnica

03/02/1869

1869

24

213

kuchno

wojciech

bronikowska

antonina

niedziela starozapustna

niedziela mięsopustna

gromnica

rozeszło się

1869

25

214

mierzwa

wojciech

mierzwa

agnieszka

niedziela starozapustna

niedziela mięsopustna

gromnica

03/02/1869

1869

26

215

kosycarz

franciszek

kieliszek

agata

niedziela starozapustna

niedziela mięsopustna

gromnica

03/02/1869

1869

27

216

idec

wojciech

myszka

antonina

niedziela starozapustna

niedziela mięsopustna

gromnica

rozeszło się

1869

28

217

samołyk

józef

świrgul

agnieszka

niedziela mięsopustna

gromnica

niedziela zapustna

?

1869

29

218

pastuszak

jan

skroczek

józefa

niedziela mięsopustna

gromnica

niedziela zapustna

08/02/1869

1869

30

219

ziara

józef

chciuk

zofia

niedziela 2 po wielkanoc.

niedziela 3 po wielkanoc.

niedziela 4 po wielkanoc.

?

1869

31

220

sławek

michał

szostak

katarzyna

niedziela 2 po wielkanoc.

niedziela 3 po wielkanoc.

niedziela 4 po wielkanoc.

rozeszło się

1869

32

221

cieśla

grzegorz

hara

agnieszka

niedziela 2 po wielkanoc.

niedziela 3 po wielkanoc.

niedziela 4 po wielkanoc.

26/05/1869

1869

33

222

głąb

wawrzyniec

piwowar

józefa

niedziela 2 po wielkanoc.

niedziela 3 po wielkanoc.

niedziela 4 po wielkanoc.

26/05/1869

1869

34

223

zieliński

franciszek

bródka

zofia

niedziela 2 po wielkanoc.

niedziela 3 po wielkanoc.

niedziela 4 po wielkanoc.

26/04/1869

1869

35

224

bekiesz

stanisław

wianecka

ludwika

niedziela 3 po wielkanoc.

niedziela 4 po wielkanoc.

niedziela 5 po wielkanoc.

26/04/1869

1869

36

225

samołyk

marcin

czernecka

antonina

niedziela 4 po wielkanoc.

niedziela 5 po wielkanoc.

niedziela 6 po wielkanoc.

10/05/1969

1869

37

226

sławek

michał

marchewka

antonina

niedziela 4 po wielkanoc.

niedziela 5 po wielkanoc.

niedziela 6 po wielkanoc.

10/05/1969

1869

38

227

adamczyk

szczepan

mączka

katarzyna

niedziela 4 po wielkanoc.

niedziela 5 po wielkanoc.

niedziela 6 po wielkanoc.

10/05/1969

1869

39

228

podkowinski

jan

toś

ewa

niedziela 6 po wielkanoc.

świątki

poniedzałek świątki

rozeszło się

1869

40

229

ląd

wojciech

winiarska

maria

niedziela 2 po świąt. boże ciało

niedziela 2 po świątkach

niedziela 3 po świątkach

07/06/1869

1869

41

230

lenartowicz

maciej

cebula

magdalena

niedziela 2 po świąt. boże ciało

niedziela 3 po świątkach

niedziela 4 po świątkach

14/06/1869

1869

42

231

sickiera

jan

zielińska

maria

niedziela 4 po świątkach

niedziela 5 po świątkach

niedziela 6 po świątkach

02/07/1869

1869

43

232

czarnecki

kazimierz

kawalec

franciszka

niedziela 7 po świątkach

niedziela 8 po świątkach

niedziela 9 po świątkach

26/07/1869

1869

44

233

szelest

antoni

biernat

maria

niedziela 9 po świątkach

niedziela 10 po świątkach

niedziela 11 po świątkach

09/08/1869

1869

45

234

bielecki

wojciech

woźniak

franciszka

niedziela 9 po świątkach

niedziela 10 po świątkach

niedziela 11 po świątkach

09/08/1869

1869

46

235

idec

wojciech

wozniczka

apolonia

niedziela 13 po świątkach

niedziela 14 po świątkach

niedziela 15 po świątkach

30/08/1869

1869

47

236

gancarz

kasper

mączka

katarzyna

niedziela 14 po świątkach

niedziela 15 po świątkach

niedziela 16 po świątkach

09/09/1869

1869

48

237

karwan

marcin

sowa

antonina

niedziela 14 po świątkach

niedziela 15 po świątkach

niedziela 16 po świątkach

13/09/1869

1869

49

238

partyka

tomasz

banaś

maria

niedziela 16 po świątkach

niedziela 17 po świątkach

niedziela 18 po świątkach

26/09/1869

1869

50

239

kuchno

wojciech

cmira

józefa

niedziela 18 po świątkach

niedziela 19 po świątkach

uroczystość św. michała

04/10/1869

1869

51

240

bajda

franciszek

domin

katarzyna

niedziela 18 po świątkach

niedziela 19 po świątkach

uroczystość św. michała

04/10/1869

1869

52

241

ogonowski

antoni

jamrozowicz

agnieszka

niedziela 18 po świątkach

niedziela 19 po świątkach

uroczystość św. michała

25/10/1869

1869

53

242

karwan

walenty

?

katarzyna

niedziela 18 po świątkach

niedziela 19 po świątkach

niedziela 20 po świątkach

11/10/1869

1869

54

243

stachowicz

jan

grudzień

łucja

/

/

/

rozeszło się

1869

54

244

partyka

marcin

grudzień

łucja

niedziela 19 po świątkach

niedziela 20 po świątkach

niedziela 21 po świątkach

11/10/1869

1869

55

245

małecki

antoni

paterek

maria

niedziela 20 po świątkach

niedziela 21 po świątkach

niedziela 22 po świątkach

18/10/1869

1869

56

246

janoszek

marcin

cieśla

agnieszka

niedziela 20 po świątkach

niedziela 21 po świątkach

niedziela 22 po świątkach

25/10/1869

1869

57

247

bieniek

michał

woźniak

maria

niedziela 20 po świątkach

niedziela 21 po świątkach

niedziela 22 po świątkach

25/10/1869

1869

58

248

kowalski

mikołaj

wach

józefa

niedziela 21 po świątkach

niedziela 22 po świątkach

niedziela 23 po świątkach

25/10/1869

1869

59

249

wojtusiński

jędrzej

serafin

zofia

niedziela 21 po świątkach

niedziela 22 po świątkach

niedziela 23 po świątkach

26/10/1869

1869

60

250

idec

franciszek

głowala

ewa

niedziela 21 po świątkach

niedziela 22 po świątkach

niedziela 23 po świątkach

rozeszło się

1869

61

251

stachowicz

jan

skroczek

maria

niedziela 21 po świątkach

niedziela 22 po świątkach

niedziela 23 po świątkach

25/10/1869

1869

62

252

żródłowski

wawrzyniec

kieliszek

katarzyna

niedziela 22 po świątkach

niedziela 23 po świątkach

niedziela 24 po świątkach

10/11/1869

1869

63

253

bednarz

jędrzej

czarnecka

zofia

niedziela 23 po świątkach

niedziela 24 po świątkach

?

10/11/1869

1869

64

254

słusarczyk

antoni

kucharczyk

józefa

niedziela 24 po świątkach

?

niedziela 25 po świątkach

10/11/1869

1869

65

255

leśniak

walenty

kieliszek

antonina

niedziela 24 po świątkach

?

niedziela 25 po świątkach

18/11/1869

1869

66

256

głąb

jakób

dominik

maria

niedziela 24 po świątkach

?

niedziela 25 po świątkach

15/11/1869

1869

67

257

slawek

mikołaj

ryba

katarzyna

niedziela 24 po świątkach

?

niedziela 25 po świątkach

15/11/1869

1869

68

258

mączka

jan

dul

katarzyna

niedziela 24 po świątkach

?

niedziela 25 po świątkach

12/11/1869

1869

69

259

zając

piotr

gul

katarzyna

niedziela 25 po świątkach

niedziela 26 po świątkach

niedziela 27 po świątkach

21/11/1869

1870

1

259

jugo

tomasz

staszczyńska

barbara

nowy rok

niedziela po nowym roku

uroczystość 3 królów

10/01/1870

1870

2

260

wojteczko

józef

leśniak

maria

niedziela po nowym roku

uroczystość 3 królów

niedziela 1 po 3 królach

31/01/1870

1870

3

261

paterek

franciszek

idec

antonina

niedziela po nowym roku

uroczystość 3 królów

niedziela 1 po 3 królach

16/01/1870

1870

4

262

guz

marcin

piwowar

ludwika

niedziela po nowym roku

uroczystość 3 królów

niedziela 1 po 3 królach

17/01/1870

1870

5

263

mączka

ludwik

myszka

antonina

niedziela po nowym roku

uroczystość 3 królów

niedziela 1 po 3 królach

17/01/1870

1870

6

264

jaskoski

grzegorz

bieniek

maria

niedziela po nowym roku